Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Vorstin
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Winsinghhof
Roden
Flint
Amersfoort
Theater Idea
Soest
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Spant!
Bussum
Gryphus
Vierlingsbeek
De Skâns
Gorredijk
C.C. De Kimpel
Bilzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Kielzog
Hoogezand
De Boodschap
Rijen
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Mythe
Goes
De Zwaan
Uitgeest
Flint
Amersfoort
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Omval
Diemen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podium Hoge Woerd
De Meern
Junushoff Theater
Wageningen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Arto Theater
Schoonhoven
BREStheater
Brielle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:30
Perron-3
Rosmalen
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
De Kattendans
Bergeijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeMess
Naarden
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
donderdag 24 januari 2019
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
vrijdag 25 januari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 26 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht