Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Melkweg
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hofman
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posttheater
Arnhem
C.C 't Schaliken
Herentals
Schouwburg Venray
Venray
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Idea
Soest
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus
Epe
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
zondag 03 november 2019
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 04 november 2019
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 05 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 06 november 2019
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
vrijdag 08 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
20:30
Anuar - EERLIJK
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein