Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater Floralis
Lisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Hofman
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C 't Schaliken
Herentals
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
zondag 03 november 2019
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 04 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
dinsdag 05 november 2019
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 06 november 2019
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 08 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem