Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parktheater
Eindhoven
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Punt
Vroomshoop
21:15
Diligentia
Den Haag
19:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Zwaan
Uitgeest
De Maaspoort
Venlo
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Capitole
Gent
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
19:00
La Madeleine
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Arto Theater
Schoonhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mimik
Deventer
Kantine Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Mimik
Deventer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 02 oktober 2021
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Nut Departement Makkum, Makkum
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Kulturhus Holten, Holten
20:15
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Jan van Besouw, Goirle
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Het Punt, Vroomshoop
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Diligentia, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Diligentia, Den Haag
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
De Zwaan, Uitgeest
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Restante
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
André Manuel - Sneu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Kirsten van Teijn - (S)experiment
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
BREStheater, Brielle
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 03 oktober 2021
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniel Sloss
Capitole, Gent
maandag 04 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Floralis, Lisse
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daniel Sloss
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 oktober 2021
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Markant Uden, Uden
19:00
Daniel Sloss
La Madeleine, Brussel
20:15
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 06 oktober 2021
Peter Pannekoek
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Posttheater, Arnhem
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Mimik, Deventer
Jan Beuving - Restante
Kantine Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Meerpaal, Dronten
20:15
André Manuel - Sneu
De Maaspoort, Venlo
20:30
Wart Kamps
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
donderdag 07 oktober 2021
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek
Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Singer Theater, Laren
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Venray, Venray
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Posttheater, Arnhem
20:00
Christel de Laat - Hoe dan?!
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Mimik, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Koningshof, Maassluis
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda