Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:45
Melkweg
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
So What!
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
16:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
donderdag 26 mei 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Musis, Arnhem
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Cultura, Ede
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hans Liberg
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jandino Asporaat
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Roué Verveer
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Claudia de Breij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paulien Cornelisse
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
Markant Uden, Uden
vrijdag 27 mei 2011
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
19:45
Amsterdam Comedy Festival
Melkweg, Amsterdam
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Maarten Ebbers
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joep Onderdelinden - Nat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Claudia de Breij
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Roué Verveer
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten
Junushoff Theater, Wageningen
zaterdag 28 mei 2011
20:00
Jandino Asporaat
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Paulien Cornelisse
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Roué Verveer
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Claudia de Breij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Speelman & Speelman
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Playground Comedy
De Peppel, Zeist
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 29 mei 2011
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
maandag 30 mei 2011
20:15
Schudden - Noorderzon
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Roué Verveer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 31 mei 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek de Jonge
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Veldhuis & Kemper
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 01 juni 2011
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 02 juni 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Halve finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
vrijdag 03 juni 2011
20:30
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Chris van der Ende
So What!, Gouda
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Halve finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
zaterdag 04 juni 2011
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Chassé Theater, Breda
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Neven
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Freek de Jonge
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Maarten Ebbers
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
zondag 05 juni 2011
16:00
De Vliegende Panters
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
New Cool Collective / Sietse van Gorkom / Vliegend
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 06 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 07 juni 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 08 juni 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge
Parktheater, Eindhoven