Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maagd
Bergen op Zoom
Casino Beringen
Beringen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Ons Tejater
Lieshout
De Smeltkroes
Maarheeze
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Blank
Overijse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
De Warande
Turnhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
C.C. Belgica
Dendermonde
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater De Kik
Elst
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Trukendoos
Harelbeke
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Bon theater
Medemblik
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De hoogte
Winsum
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kattendans
Bergeijk
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
De Meulvliet
Tholen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 26 april 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Goudse Schouwburg, Gouda
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Beun, Heiloo
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Veur Theater, Leidschendam
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
20:15
Paulien Cornelisse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C Warenar, Wassenaar
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 27 april 2013
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Anuar
MC Theater, Amsterdam
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Kik, Elst
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
19:30
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar
zondag 28 april 2013
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
dinsdag 30 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 01 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
donderdag 02 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch