Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Swanla Theater
Zevenhuizen
De Cultuurwerf
Vlissingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Tivoli
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Partycentrum De Meijert
Mijdrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Bon theater
Medemblik
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Capitole
Gent
De Eendracht
Gemert
C.C. Evergem
Evergem
Theater Concordia
Enschede
20:15
Effenaar
Eindhoven
Theater `t Spieker
Eibergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Capitole
Gent
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Berchem
Berchem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Capitole
Gent
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:00
G.C. De Zoerla
Westerlo
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
vrijdag 23 april 2010
20:30
hassan's angels | hoop, gezeik en liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
veldhuis & kemper | we moeten praten
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater de Griffioen, Amstelveen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 24 april 2010
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Swanla Theater, Zevenhuizen
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Cultuurwerf, Vlissingen
Daniël Arends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Freek de Jonge
Tivoli, Utrecht
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Kom, Nieuwegein
Speelman & Speelman - Thuis
Partycentrum De Meijert, Mijdrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bon theater, Medemblik
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - Ridder
Singer Theater, Laren
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater Gooiland, Hilversum
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Alex Agnew - More Human Than Human
De Eendracht, Gemert
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Evergem, Evergem
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Concordia, Enschede
20:15
Freek de Jonge
Effenaar, Eindhoven
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater `t Spieker, Eibergen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hete vrede
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 25 april 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Capitole, Gent
maandag 26 april 2010
Jörgen Raymann
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Schalm, Veldhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 april 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 april 2010
Hans Teeuwen Zingt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Venray, Venray
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Wouter Depres met Je zal alles worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Javier Guzman - Por Dios
Capitole, Gent
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Deventer Schouwburg, Deventer
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Sara Kroos - Boheems
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Berchem, Berchem
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 29 april 2010
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Spiegel, Zwolle
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater De Lievekamp, Oss
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
De Harmonie, Leeuwarden
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Ter Dilft, Bornem
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 30 april 2010
20:00
Kristel Zweers - Ruig
G.C. De Zoerla, Westerlo
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen