Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Dorpstheater Wormer
Wormer
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:30
C.C. Zundert
Zundert
Deventer Schouwburg
Deventer
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg
Kortrijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Zaantheater
Zaandam
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Capitole
Gent
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Warande
Turnhout
20:00
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Junushoff Theater
Wageningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
't Getouw
Mol
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Capitole
Gent
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Het Kielzog
Hoogezand
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Lakei
Helmond
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zaterdag 17 april 2010
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Kristel Zweers - Ruig
De Eendracht, Gemert
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
De Schattelijn, Geertruidenberg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Dorpstheater Wormer, Wormer
Eric van Sauers - Ridder
Figi Theater, Zeist
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Fulcotheater, IJsselstein
Wim Helsen - Het uur van de prutser
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen Zingt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jurk! - twitterconcert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Parkgebouw, Rijssen
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Hete vrede
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ernesto & Marcellino en Wilfried Finkers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zondag 18 april 2010
14:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Deventer Schouwburg, Deventer
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 19 april 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedytrain - Theatertour 09/10
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 20 april 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
eric van sauers | ridder
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Kamagurka
Theater De Veste, Delft
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 21 april 2010
Eric van Sauers - Ridder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Muze, Noordwijk
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Lindenberg Theater, Nijmegen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg, Kortrijk
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Spiegel, Zwolle
Wouter Deprez
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cabarestafette
Zaantheater, Zaandam
donderdag 22 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Cameretten Finaletournee 2009
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Capitole, Gent
Eric van Sauers - Ridder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Meerpaal, Dronten
Javier Guzman - Por Dios
De Warande, Turnhout
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Bussel, Oosterhout
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Tripodia Katwijk, Katwijk
vrijdag 23 april 2010
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
't Getouw, Mol
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Druten, Druten
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
20:15
Carolien Borgers: Makkelijk Praten
Catharinakapel, Harderwijk
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Cultura, Ede
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Oosterpoort, Groningen
Speelman & Speelman - Thuis
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedytrain
Lakei, Helmond
20:30
hassan's angels | hoop, gezeik en liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
veldhuis & kemper | we moeten praten
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Meervaart, Amsterdam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
MIDI Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Charlatans
Scheldetheater, Terneuzen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Spant!, Bussum
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen