Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zinin
Nijverdal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Dok6
Panningen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
20:00
Islemunda
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Molenberg
Delfzijl
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Veluvine
Nunspeet
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Hoftheater
Raalte
Theater De Veste
Delft
Theater de Kappen
Haaksbergen
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Flint
Amersfoort
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Parkgebouw
Rijssen
De Kunstgreep
Oostzaan
Junushoff Theater
Wageningen
woensdag 28 november 2018
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
donderdag 29 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 30 november 2018
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
De Partizanen - Het leven an sich
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen