Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Islemunda
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meerpaal
Dronten
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkgebouw
Rijssen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
woensdag 28 november 2018
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 29 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 30 november 2018
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg