Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
SuperMarkt
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Allicht
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Chassé Theater
Breda
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 16 april 2011
20:30
Leon van der Zanden
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Martijn Hillenius
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Max van den Burg
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
zondag 17 april 2011
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Purper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Parktheater, Eindhoven
maandag 18 april 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Posttheater, Arnhem
dinsdag 19 april 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Freek de Jonge
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
woensdag 20 april 2011
20:00
Adam Fields / Jasper Valstar/ Fuad Hassen
SuperMarkt, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Claudia de Breij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Javier Guzman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Nat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Max van den Burg
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Niet Schieten!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
Parktheater, Eindhoven
donderdag 21 april 2011
20:30
A nice night for an evening
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Claudia de Breij
De Molenberg, Delfzijl
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Hans Dorrestijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Herman van Veen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jandino Asporaat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Nat
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Kees Torn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kees Torn - Loze kreten
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Hillenius
Theater De Veste, Delft
20:00
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Parktheater, Eindhoven
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Speelman & Speelman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 22 april 2011
20:30
A nice night for an evening
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Guido Weijers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jandino Asporaat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kees Torn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Max van den Burg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tineke Schouten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 23 april 2011
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Hans Dorrestijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat
Theater De Veste, Delft
20:30
Jochen Otten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kees Torn
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martin Simek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
PLAYGROUND COMEDY
De Peppel, Zeist
20:00
Veldhuis & Kemper
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Fulcotheater, IJsselstein
zondag 24 april 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 25 april 2011
20:00
Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus
Beatrix Theater, Utrecht
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 26 april 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater De Lievekamp, Oss