Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Brabant House
Helmond
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
013
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
Victorie
Alkmaar
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
zaterdag 31 maart 2012
20:15
Alle dagen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Gijs Nillessen
Het Front, Vroomshoop
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Diligentia, Den Haag
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
De Reggehof, Goor
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Nina de la Croix - Bas
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Chassé Theater, Breda
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:00
Freek de Jonge
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. De Wouwer, Ravels
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Brabant House, Helmond
zondag 01 april 2012
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Comedytrain
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
Eric de Vroedt / Jacquelien de Savornin Lohman / J
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Kommil Foo
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Herbakker, Eeklo
maandag 02 april 2012
20:00
Paul de Leeuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Najib Amhali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 03 april 2012
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paul de Leeuw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Comedytrain
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bert Visscher
Markant Uden, Uden
20:00
Eric Koller
Het Klooster, Woerden
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Enge Buren - Reuring
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
De Reggehof, Goor
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agnietenhof, Tiel
woensdag 04 april 2012
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Paul de Leeuw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Singer Theater, Laren
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Schouwburg Almere, Almere
Philippe Geubels - Made in Belgium
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher
Markant Uden, Uden
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Koningshof, Maassluis
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arjan Ederveen
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie Koomen / Edo Brunner
DeLaMar, Amsterdam
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Poorterij, Zaltbommel
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Eric Koller
CK Theater, Roermond
20:00
Kommil Foo
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Comedytrain
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Comedytrain: Daniël Arends + Merijn Scholten
013, Tilburg
donderdag 05 april 2012
20:00
Paul de Leeuw
Zaantheater, Zaandam
Playground Comedy
Victorie, Alkmaar
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater de Spiegel, Zwolle