Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
van Beresteyn
Veendam
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
CK Theater
Roermond
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Muzeval
Emmen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Fabriek Amsterdam
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Venray
Venray
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
23:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Diligentia
Den Haag
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Sneek
Sneek
Het Trefpunt
Warmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Schuurkerk
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
woensdag 21 oktober 2009
Guido Weijers
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dedication
van Beresteyn, Veendam
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
CK Theater, Roermond
20:15
Sara Kroos - Boheems
Theater De Veste, Delft
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ali B - Wie Ali zegt, moet B zeggen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 22 oktober 2009
Sex & drugs & Hoog Barok
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Goudse Schouwburg, Gouda
Hard Gras on Tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers
Theater De Muzeval, Emmen
Dedication
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sara Kroos - Boheems
Theater De Veste, Delft
20:15
Purper
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
NIKE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Da Bounce Comedy Nights
Theater Fabriek Amsterdam, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk, Ranjaneurose
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 23 oktober 2009
Sex & drugs & Hoog Barok
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Schuurkerk, Maassluis
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers
Schouwburg Venray, Venray
Dedication
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Veelvraat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hard Gras on Tour
De Oosterpoort, Groningen
zaterdag 24 oktober 2009
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Omval, Diemen
Sex & drugs & Hoog Barok
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Buena Vista
Zaantheater, Zaandam
Hard Gras on Tour
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers
Schouwburg Venray, Venray
Dedication
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends
De Poorterij, Zaltbommel
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Pablo Francisco
013, Tilburg
20:00
LOS
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Voor de Leeuwen
C.C. Zundert, Zundert
23:00
Da Bounce Comedy Nights
Beatrix Theater, Utrecht
zondag 25 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Pablo Francisco
Melkweg, Amsterdam
maandag 26 oktober 2009
Theo Maassen
Chassé Theater, Breda
20:30
Winnaars GSCF 2008 & Cameretten 2008 - Kurk & Jorr
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 27 oktober 2009
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hard Gras on Tour
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arie Koomen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Als was het de eerste keer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Winnaars Leids Cabaret Festival & A.K.F. - Maarten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 28 oktober 2009
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
23e Groninger Studenten Cabaretfestival - Halve fi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 29 oktober 2009
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sex & drugs & Hoog Barok
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Boheems
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hard Gras on Tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arie Koomen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Maarten van Roozendaal
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
23e Groninger Studenten Cabaretfestival - Halve fi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Wouter Deprez, Nieuw programma (Try-out)
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 30 oktober 2009
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater 't Pand, Gorinchem
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Sneek, Sneek
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Trefpunt, Warmond
Jörgen Raymann
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Schuurkerk, Maassluis
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Voor god noch vaderland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Arie Koomen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lebbis - Hoe Laat Begint Het Schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers met 'De oudejaarsconference 2009'
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
23e Groninger Studenten Cabaretfestival - Finale
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 31 oktober 2009
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater 't Speelhuis, Helmond
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Agora Theater Lelystad, Lelystad