Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Steiger
Menen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Velinx
Tongeren
Dok6
Panningen
vrijdag 29 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Soundos - Er is geen plan B
Theater 't Pand, Gorinchem
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Bouwkunde, Deventer
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 30 maart 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anuar - Vastberaden
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 april 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
woensdag 03 april 2013
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
donderdag 04 april 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen