Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultuurschuur
Monster
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
20:30
Vorstin
Hilversum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Merksem
Merksem
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Domijnen
Sittard
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Hoftheater
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
21:00
RAI Theater
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
woensdag 12 december 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 13 december 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 14 december 2018
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel