Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theatercafe Lexke
Budel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Werf
Aalst
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Munttheater
Weert
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Taverne
Bergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
zaterdag 16 mei 2020
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 mei 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Werf, Aalst
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Domijnen, Sittard
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 mei 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Domijnen, Sittard
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Eva Crutzen - Try Out
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posthuis Theater, Heerenveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Best of... Ton Kas
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Trigger
Zaantheater, Zaandam
donderdag 21 mei 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Sara Kroos - Verte
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
Munttheater, Weert
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Opera Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 22 mei 2020
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Fretz - Toriman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Jaap van der Wal
Koninklijk Circus, Brussel
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Luctor et Emergo, Rilland
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Nathalie Baartman - Breek
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Try Out
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Kampanje, Den Helder
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort