Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Schakel
Waregem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Werf
Aalst
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Warande
Turnhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Taverne
Bergen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Concordia
Enschede
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Willem
Papendrecht
Luctor et Emergo
Rilland
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
Theater de Hofnar
Valkenswaard
zaterdag 16 mei 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
Eva Crutzen - Try Out
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 mei 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Werf, Aalst
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 mei 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eva Crutzen - Try Out
De Weijer, Boxmeer
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
Best of... Ton Kas
Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posthuis Theater, Heerenveen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Domijnen, Sittard
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Zaantheater, Zaandam
donderdag 21 mei 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sara Kroos - Verte
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Deventer Schouwburg, Deventer
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
Opera Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kommil Foo - Oogst
Munttheater, Weert
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 22 mei 2020
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Fretz - Toriman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jan Jaap van der Wal
Koninklijk Circus, Brussel
Kommil Foo - Oogst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
Parktheater, Eindhoven
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Try Out
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Luctor et Emergo, Rilland
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Sneek, Sneek
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard