Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
P60
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Werftheater
Utrecht
MIDI Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:30
Het Front
Vroomshoop
20:30
Werftheater
Utrecht
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 08 december 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - BOHEEMS
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Mark van de Veerdonk
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 09 december 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Sara Kroos - BOHEEMS
Scheldetheater, Terneuzen
Alex Agnew - More Human Than Human
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Joep Onderdelinden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater De Veste, Delft
20:30
Punchline Comedy Club
P60, Amstelveen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 10 december 2010
20:30
Maarten Ebbers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Roemer van der Steeg met Ik ben geen kernfysicus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Claudia de Breij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ick Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Daniël Samkalden
Diligentia, Den Haag
20:15
Bert Visscher
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schaffelaartheater, Barneveld
Joep Onderdelinden - Nat
Meervaart, Amsterdam
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 11 december 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
MIDI Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Nat
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wakker in de stad
Manifesto, Hoorn
20:00
Punchline Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
20:30
Jaap Mulder
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Droog Brood
Diligentia, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
maandag 13 december 2010
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 14 december 2010
20:15
NUHR
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 15 december 2010
20:15
NUHR
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - BOHEEMS
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Roy Aernouts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
20:15
Klaas van der Eerden
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 16 december 2010
20:15
Gili
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
20:00
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Zinin, Nijverdal
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ernesto & Marcellino met Het beste dan maar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eric Koller
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 17 december 2010
20:30
Dames voor na Vieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kristal Zweers
Het Front, Vroomshoop
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Het Front, Vroomshoop
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Roy Aernouts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - BOHEEMS
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 18 december 2010
20:30
Pieter Derks
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daniël Samkalden
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Carolien Borgers
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 19 december 2010
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam