Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
Lucent Danstheater
Den Haag
Allevrindscafé Kerkzicht
Loosbroek
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Het Front
Vroomshoop
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
De Weijer
Boxmeer
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
De Reehorst
Ede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Sneek
Sneek
Chassé Theater
Breda
Lucent Danstheater
Den Haag
Het Plein
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Lucent Danstheater
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
21:00
Koornbeurs
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Metropool
Hengelo
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Thalia Theater
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
EKKO
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
De Meenthe
Steenwijk
donderdag 09 april 2009
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Lochem, Lochem
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 10 april 2009
20:15
Vrouw Holland - Het beste van...
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Gryphus, Vierlingsbeek
Pieter Derks - Waan
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Los
Theater Achterom, Hilversum
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
John Buijsman - BUK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
20:00
Jaap Mulder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Glotzbach - Pura Vida
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
Allevrindscafé Kerkzicht, Loosbroek
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
Singer Theater, Laren
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bas Birker / Tom Sligting
J.C. Elektra, Sliedrecht
Anuar - Ongeremd
De Weijer, Boxmeer
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 11 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld
De Reehorst, Ede
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Waan
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Nikè
Markant Uden, Uden
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bouwkunde, Deventer
John Buijsman - BUK
Theater Sneek, Sneek
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
Het Plein, Den Haag
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Anuar - Ongeremd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fulcotheater, IJsselstein
zondag 12 april 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Flootloose
Lucent Danstheater, Den Haag
maandag 13 april 2009
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Wilminktheater, Enschede
Silvester Zwaneveld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
Ennio Marchetto
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 15 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Orpheus, Apeldoorn
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Paulien Cornelisse / Sophie van Hoytema
Metropool, Hengelo
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater De Storm, Winterswijk
Mark van de Veerdonk
Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Cola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
John Buijsman - BUK
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jaap Mulder
Posttheater, Arnhem
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Guido Weijers - Axestos
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Thalia Theater, IJmuiden
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 16 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Houts en De Ket - Achtetijker dan dwars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Speeldoos, Baarn
Silvester Zwaneveld
De Meenthe, Steenwijk