Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Witte Theater
IJmuiden
XL De Ateliers
Dronten
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Studium Generale
Eindhoven
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Weijer
Boxmeer
zaterdag 01 oktober 2011
20:00
Erik van Muiswinkel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
C.C. De Werft, Geel
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
C.C. Stroud, Putten
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Mike Boddé - Pil
De Oosterpoort, Groningen
Theo Maassen - Met alle respect
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
In de Brouwerij, Asten
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Posttheater, Arnhem
20:00
NUHR - Het werkt wel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
The Bing, Hoek van Holland
20:00
Freek de Jonge
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
Theater Concordia, Enschede
20:00
Thijs van Domburg
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Sven Ratzke - Nachtspiele
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Lebbis
Theater de Mythe, Goes
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
de Regahs
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
E & A is toch voordeliger
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Mohamad Azaay: 'Mohamlet'
Tropentheater, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Werftheater, Utrecht
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Witte Theater, IJmuiden
Kristel Zweers - Puur
XL De Ateliers, Dronten
zondag 02 oktober 2011
Javier Guzman - Oorverdovend
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Freek de Jonge
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Theo Nijland
Theater Bouwkunde, Deventer
dinsdag 04 oktober 2011
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Bert Visscher
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
NUHR - Het werkt wel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 05 oktober 2011
20:00
Eric Koller - BULL!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
De Molenberg, Delfzijl
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Comedytrain
Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Visscher
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender
Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink
Het Perron, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
NUHR - Het werkt wel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mike Boddé - Pil
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Studium Generale, Eindhoven
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefan Pop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Carolien Borgers
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Dolf Jansen
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Ali B geeft antwoord
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
donderdag 06 oktober 2011
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jeroen Leenders
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Erik van Muiswinkel
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
De Weijer, Boxmeer