Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
P3
Purmerend
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. De Borre
Bierbeek
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Belgica
Dendermonde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
zaterdag 15 mei 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Dolf Jansen - Altijd Verder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
Hete vrede
Meervaart, Amsterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Orpheus, Apeldoorn
NUHR - Nieuw Programma
P3, Purmerend
Hardcore Comedy
Posttheater, Arnhem
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - Axestos
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Speelman & Speelman
Theater 't Pand, Gorinchem
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Droog Brood - EEN FRISSE WIND
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Diederik van Vleuten met Daar werd wat groots verr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Pieter Jouke & Ronald Snijders
Werftheater, Utrecht
zondag 16 mei 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Flint, Amersfoort
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 17 mei 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 18 mei 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maagd, Bergen op Zoom
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Samba Schutte
Theater De Veste, Delft
woensdag 19 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Borre, Bierbeek
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Hete vrede
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
NUHR - Nieuw Programma
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posthuis Theater, Heerenveen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Comedytrain - Theatertour 09/10
Theater De Lampegiet, Veenendaal
donderdag 20 mei 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Murth Mossel | 1-2 pers. enkelv.
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Schouwburg Almere, Almere
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hete vrede
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater aan de Schie, Schiedam
NUHR - Nieuw Programma
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Schuurkerk, Maassluis
vrijdag 21 mei 2010
20:00
Speelman & Speelman
013, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Belgica, Dendermonde
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Flint, Amersfoort
NUHR - Nieuw Programma
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Por Dios
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 22 mei 2010
NUHR - Nieuw Programma
Bon theater, Medemblik
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Herbakker, Eeklo
Sara Kroos - Boheems
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maagd, Bergen op Zoom
Guido Weijers - Axestos
Flint, Amersfoort