Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Idea
Soest
De Harmonie
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Witte Theater
IJmuiden
Musis
Arnhem
Compagnietheater
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Schuurkerk
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
C.C. De Meent
Alsemberg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Compagnietheater
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultura
Ede
CulturA & Zo
Nootdorp
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. Nova
Wetteren
Compagnietheater
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
woensdag 26 mei 2010
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Comedytrain - Theatertour 09/10
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric van Sauers - Ridder
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hete vrede
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Almere, Almere
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Boheems
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 27 mei 2010
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Snaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - Ridder
De Oosterpoort, Groningen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Hete vrede
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Buena Vista
S.C.C. De Enck, Oirschot
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
NUHR - Nieuw Programma
Theater Idea, Soest
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Mans Genoeg
Orpheus, Apeldoorn
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries | kaka passa (dernière)
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Zaantheater, Zaandam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
vrijdag 28 mei 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Musis, Arnhem
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Almere, Almere
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
NUHR - Nieuw Programma
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater Schuurkerk, Maassluis
Roué Verveer - Mans Genoeg
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer | mans genoeg
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Meent, Alsemberg
zaterdag 29 mei 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
Eric van Sauers - Ridder
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Hete vrede
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Por Dios
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kristel Zweers - Ruig
Cultura, Ede
Kristel Zweers - Ruig
CulturA & Zo, Nootdorp
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Muziekcentrum Enschede, Enschede
NUHR - Nieuw Programma
Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ter Bescherming van de Jeugd
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Almere, Almere
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Wakker in de stad
Paradiso, Amsterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Nova, Wetteren
zondag 30 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 31 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Beatrix Theater, Utrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Kees Torn
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 01 juni 2010
Eric van Sauers - Ridder
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Beatrix Theater, Utrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Por Dios
Musis, Arnhem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Houts en de Ket - Van Hunebed tot Hyves
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Parktheater, Eindhoven
woensdag 02 juni 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric van Sauers - Ridder
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Freek de Jonge - Van A naar Z
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Axestos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen