Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultura
Ede
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Speeldoos
Vught
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
So What!
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Almere
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 18 februari 2011
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
zaterdag 19 februari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Nat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
van Beresteyn, Veendam
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Diligentia, Den Haag
20:15
Frede
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cultura, Ede
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 20 februari 2011
20:00
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
maandag 21 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
dinsdag 22 februari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jurk!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Joep Onderdelinden - Nat
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 23 februari 2011
20:15
Onno Innemee
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Orpheus, Apeldoorn
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen
donderdag 24 februari 2011
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Peter vd Hurk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Maandag
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 25 februari 2011
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Jetty Mathurin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Posttheater, Arnhem
20:30
Russin zoekt man!?
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 26 februari 2011
20:15
Nacht van het cabaret
Theater De Veste, Delft
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Speeldoos, Vught
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
maandag 28 februari 2011
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2011
Gili
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agnietenhof, Tiel
donderdag 03 maart 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater De Winsinghhof, Roden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Stefan Pop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
20:30
Yora Rienstra - Cabarestafette 25 jaar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik
Goudse Schouwburg, Gouda