Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Almere
Almere
14:00
De Peppel
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Chassé Theater
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
zaterdag 28 november 2009
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
zondag 29 november 2009
14:00
Kindertheater
De Peppel, Zeist
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Chassé Theater, Breda
maandag 30 november 2009
Jan Jaap van der Wal
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jörgen Raymann
Chassé Theater, Breda
20:15
Goed zo Dorine!
Beauforthuis, Austerlitz
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 01 december 2009
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Junushoff Theater, Wageningen
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Cola
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Reggehof, Goor
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arie Koomen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Chassé Theater, Breda
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 02 december 2009
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Venray, Venray
Dedication
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Agnietenhof, Tiel
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Stoep, Spijkenisse
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arie Koomen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Cola
De Muze, Noordwijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Harmonie, Leeuwarden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Gino Sancti - V.I.P.
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Lucent Danstheater, Den Haag
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 03 december 2009
20:00
Arie Koomen
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sven Ratzke - dEBUT
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jeffrey Spalburg - Brommer Kiek'n
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Ans heb jij nog wat (talkshow)
Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Boheems
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Frank van Pamelen
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater De Boerderij, Huizen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. `t Schaliken, Herentals
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hete vrede
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 04 december 2009
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Murth Mossel
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
en noem het maar vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bas Birker / Chris van der Ende
De Azijnfabriek, Roermond
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Ogterop, Meppel
Onno Innemee - De Spooktrein
Leidse Schouwburg, Leiden