Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Reehorst
Ede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
van Beresteyn
Veendam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fidei et Arti
Oudenbosch
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
J.C. Interval
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gryphus
Vierlingsbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
22:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
dinsdag 08 december 2009
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Boheems
De Reehorst, Ede
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Dedication
De Maaspoort, Venlo
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Agnietenhof, Tiel
woensdag 09 december 2009
Onno Innemee - De Spooktrein
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hete vrede
van Beresteyn, Veendam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Omval, Diemen
20:00
Arie Koomen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Boheems
Singer Theater, Laren
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parktheater, Eindhoven
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fidei et Arti, Oudenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Weijer, Boxmeer
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 10 december 2009
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk - Terug bij af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Sven Ratzke - dEBUT
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Boheems
Het Kielzog, Hoogezand
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Hete vrede
Fulcotheater, IJsselstein
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Dok6, Panningen
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Deventer Schouwburg, Deventer
Kristel Zweers - Ruig
De Molenberg, Delfzijl
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - Ridder
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Sex & drugs & Hoog Barok
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 11 december 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Zaantheater, Zaandam
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Musketon, Utrecht
Jörgen Raymann
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dedication
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hete vrede
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posttheater, Arnhem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van Merwijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
J.C. Interval, Papendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Gryphus, Vierlingsbeek
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Skâns, Gorredijk
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kattendans, Bergeijk
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Nina de la Croix: Alles kan kapot
Catharinakapel, Harderwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 12 december 2009
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Zaantheater, Zaandam
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
22:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Kolk, Assen
Leon van der Zanden
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn