Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Kaekelaar
Schoten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Vooruit
Boechout
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Jan van Besouw
Goirle
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Munttheater
Weert
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kubox
Kuurne
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Fenikshof
Grimbergen
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Dienstencentrum De Zonnebloem
Veurne
20:00
De Steiger
Swifterbant
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
XL De Ateliers
Dronten
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
woensdag 19 oktober 2011
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
De Warande, Turnhout
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
De Kaekelaar, Schoten
20:00
Daniël Arends
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arjan Ederveen
CK Theater, Roermond
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Karin Bruers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kolder in je kop met Jeroen Pater / Joke Sitsen /
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Vruchtvlees
Meervaart, Amsterdam
donderdag 20 oktober 2011
20:00
NUHR - Het werkt wel
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Theater Vooruit, Boechout
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Purper - Helden
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Oorverdovend
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Spant!, Bussum
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Jan van Besouw, Goirle
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Weijer, Boxmeer
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Leon van der Zanden
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Max van den Burg - Kladderadatsch
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Koningstheaterakademie: Lammerentoer
Groene Engel, Oss
vrijdag 21 oktober 2011
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Zaantheater, Zaandam
20:00
Theo Nijland
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Theater De Omval, Diemen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Lebbis
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Anuar - Gedreven
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Leon van der Zanden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Anne van Rijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge /
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Thijs van Domburg
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Purper - Helden
Posttheater, Arnhem
20:00
Arjan Ederveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Nijdrop, Opwijk
20:00
Katinka Polderman
Nijdrop, Opwijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Munttheater, Weert
20:00
Roel C Verburg - De naam zegt het al
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
Kubox, Kuurne
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Veerle Malschaert
Het Fenikshof, Grimbergen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Flint, Amersfoort
20:00
Enge Buren - Reuring
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jeroen Leenders
Diligentia, Den Haag
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Dienstencentrum De Zonnebloem, Veurne
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
De Steiger, Swifterbant
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Chassé Theater, Breda
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. De Mol, Lier
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:15
Cabarestafette -
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 22 oktober 2011
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
XL De Ateliers, Dronten
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Wijktheater Musica, Rotterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Wijktheater Musica, Rotterdam
Javier Guzman - Oorverdovend
van Beresteyn, Veendam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Leon van der Zanden
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Theater De Omval, Diemen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem