Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Trefpunt
Warmond
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
BREStheater
Brielle
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Agnietenhof
Tiel
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
AINSI
Maastricht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:30
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
zaterdag 08 december 2018
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
zondag 09 december 2018
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 10 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 11 december 2018
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
woensdag 12 december 2018
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard