Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Werftheater
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Sneek
Sneek
Spant!
Bussum
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Markant Uden
Uden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Spant!
Bussum
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater De Kik
Elst
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
't Theaterke
Best
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:45
Simplon
Groningen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Hofman
Utrecht
00:00
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
vrijdag 18 oktober 2019
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 19 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
't Theaterke, Best
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
zondag 20 oktober 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 21 oktober 2019
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 22 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
woensdag 23 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
donderdag 24 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen