Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Colosseum Dokkum
Dokkum
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Pas
Heesch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Cromwiel
Steenbergen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater Dongepark
Dongen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reehorst
Ede
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
De Peppel
Zeist
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Zaantheater
Zaandam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
donderdag 26 november 2009
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:30
Bas Marée & Johan Hoogeboom / Roemer van der Steeg
C.C. Zundert, Zundert
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 27 november 2009
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Schudden - Ruis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Silvester
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Achterolmen, Maaseik
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C Warenar, Wassenaar
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 28 november 2009
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Schudden - Ruis
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer van Merwijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Dongepark, Dongen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Tobbe, Voorburg
Dedication
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Ruchte, Someren
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Posttheater, Arnhem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Meervaart, Amsterdam
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kennemer Theater, Beverwijk
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
De Schattelijn, Geertruidenberg
Freek de Jonge
De Reehorst, Ede
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Cammeleur, Dongen
20:30
Daniël van Veen
C.C. Zundert, Zundert
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Deurne, Deurne
Hete vrede
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 29 november 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Kindertheater
De Peppel, Zeist
Jörgen Raymann - Familyman
Chassé Theater, Breda
maandag 30 november 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann
Chassé Theater, Breda
20:15
Goed zo Dorine!
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 01 december 2009
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Arie Koomen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Reggehof, Goor
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk