Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Nova
Wetteren
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Reehorst
Ede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
LAKtheater
Leiden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Den Dullaert
Hulst
C.C. Strombeek
Grimbergen
Koningshof
Maassluis
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Bon theater
Medemblik
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
De Horst
Venhorst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
't Getouw
Mol
Theater Het Plein
Ridderkerk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
De Reggehof
Goor
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Nuenen
Theater de Mythe
Goes
Fransche School Culemborg
Culemborg
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
C.C. De Werft
Geel
Theater de Mythe
Goes
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Colosseum Dokkum
Dokkum
vrijdag 20 november 2009
Daniël Arends
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie Koomen
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Nova, Wetteren
zaterdag 21 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Theo Nijland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
LAKtheater, Leiden
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Aan de Slinger, Houten
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Schudden - Ruis
van Beresteyn, Veendam
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Den Dullaert, Hulst
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
Onno Innemee - De Spooktrein
Koningshof, Maassluis
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Bon theater, Medemblik
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Cola
De Horst, Venhorst
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Kampanje, Den Helder
Kristel Zweers - Ruig
't Getouw, Mol
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Het Plein, Ridderkerk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
BREStheater, Brielle
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
zondag 22 november 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Seth Gaaikema
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Schattelijn, Geertruidenberg
Freek de Jonge
Schaffelaartheater, Barneveld
maandag 23 november 2009
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 24 november 2009
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reggehof, Goor
20:15
Tineke Schouten - Posi-tien
De Harmonie, Leeuwarden
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Bussel, Oosterhout
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Nuenen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jan Jaap van der Wal - Lekker hard lachen met olie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Freek de Jonge
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Dedication
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
woensdag 25 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kom, Nieuwegein
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Agnietenhof, Tiel
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 26 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Dok6, Panningen
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
MIDI Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum