Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
BREStheater
Brielle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Het Front
Vroomshoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 12 november 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Kolk, Assen
zaterdag 13 november 2010
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 16 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Speeldoos, Baarn
woensdag 17 november 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 18 november 2010
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meenthe, Steenwijk
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
vrijdag 19 november 2010
20:00
Lambert-Jan Koops
Het Front, Vroomshoop
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paulien Cornelisse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joep Onderdelinden - Nat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
Harry Glotzbach - El Niño
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 20 november 2010
20:30
Carolien Borgers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ronald Smink
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 21 november 2010
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 22 november 2010
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 23 november 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Veste, Delft
woensdag 24 november 2010
20:15
Bijbabbelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - More Human Than Human
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kommil Foo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jorrit Rogaar
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Kennemer Theater, Beverwijk
donderdag 25 november 2010
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Sanne Wallis de Vries
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Joep Onderdelinden - Nat
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Hyena's (2 comedians)
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 26 november 2010
20:15
Jorgen Raymann - Frede
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Roemer van der Steeg
Werftheater, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cabaretestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Carolien Borgers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk