Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Het Plein
Ridderkerk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
MIDI Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Musis
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. De Steiger
Menen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Cromwiel
Steenbergen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Kulturhus
Borne
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Posttheater
Arnhem
woensdag 17 maart 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Diligentia, Den Haag
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater aan het Spui, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
Parktheater, Eindhoven
Hete vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Charlatans
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lenette van Dongen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - Ridder
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Poorterij, Zaltbommel
donderdag 18 maart 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater de Griffioen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Houts en de Ket
Theater De Veste, Delft
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Diligentia, Den Haag
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater aan het Spui, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lenette van Dongen
Leidse Schouwburg, Leiden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Plein, Ridderkerk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Scheldetheater, Terneuzen
Finalistentour Cabaretesk 10
MIDI Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Boheems
De Maaspoort, Venlo
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 19 maart 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Comedytrain
Toomler Theater, Amsterdam
Acda en de Munnik - ODE
Musis, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Agora Theater Druten, Druten
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Kamps en Kamps met Kamps en Kamps 1
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Steiger, Menen
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Bussel, Oosterhout
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zuidplein, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Jörgen Raymann - Familyman
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Storm, Winterswijk
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Klooster, Woerden
zaterdag 20 maart 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
C.C. Den Herd, Bladel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Kulturhus, Borne
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater de Mythe, Goes
Speelman & Speelman - Thuis
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Acda en de Munnik - ODE
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Dok6, Panningen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Zaantheater, Zaandam
20:30
Begijn le Bleu, Flamingo's in de polder
C.C. Zundert, Zundert
zondag 21 maart 2010
20:00
Hans Teeuwen
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 22 maart 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 23 maart 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Acda en de Munnik
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Bussel, Oosterhout
Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
woensdag 24 maart 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem