Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
21:00
De Pit
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Willem II Stadion
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Willem II Stadion
Tilburg
Willem II Stadion
Tilburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
woensdag 10 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 11 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 12 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedy Explosion, stand-up comedy
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Jörgen Raymann - Familyman
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - de rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 13 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Leon van der Zanden - Cola
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 14 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 15 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 16 juni 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 17 juni 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
donderdag 18 juni 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 19 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 20 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 21 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 24 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 25 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 26 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zaterdag 27 juni 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zondag 28 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
dinsdag 30 juni 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 01 juli 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 02 juli 2009
Footloose
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 05 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 09 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 10 juli 2009
20:00
Adje & Theo, Adjes Losse Vlodders, cabaret met Adj
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 11 juli 2009
Footloose
Capitole, Gent
20:00
Leon van der Zanden
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 08 augustus 2009
Daniël Arends / Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2009
21:00
Daniël Arends
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2009
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2009
14:00
VET kindercabaret
Zuiderparktheater, Den Haag
dinsdag 01 september 2009
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 02 september 2009
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 04 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jules Deelder
So What!, Gouda
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 05 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 september 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Parktheater, Eindhoven
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 08 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 september 2009
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Pieter Derks
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 11 september 2009
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Koningstheater, 's-Hertogenbosch