Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Het Klooster
Woerden
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
C.C. Kruiningen
Kruiningen
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultura
Ede
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Kaleidoscoop
Mortsel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Markant Uden
Uden
dinsdag 13 december 2011
20:00
Bert Visscher
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 14 december 2011
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Kees Torn
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Maaspoort, Venlo
20:00
Freek de Jonge
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
De Muze, Noordwijk
20:00
Richard Groenendijk
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Posttheater, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Purper - Helden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Bert Visscher
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 15 december 2011
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Carolien Borgers
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
De Spil, Roeselare
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Het Klooster, Woerden
Najib Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:30
How to be orange
Meervaart, Amsterdam
20:15
Caribbean Combo - de kerstspecial
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Meervaart, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Meervaart, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Perron-3, Rosmalen
20:00
Thijs Maas - Genade
Prismare, Enschede
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Schudden - Noorderzon
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Eric Koller
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater Concordia, Enschede
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jeroen Smits
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Daniël Arends
Theater De Veste, Delft
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Arjan Ederveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Purper - Helden
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Dolf Jansen
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 16 december 2011
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Anuar - Gedreven
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Arjan Ederveen
C.C. De Mol, Lier
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
C.C. Kruiningen, Kruiningen
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Cultura, Ede
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
De Klif, Nijmegen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
De Weijer, Boxmeer
20:00
Daniël Arends
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Richard Groenendijk
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Eric Koller
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:00
Anne van Rijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schudden - Noorderzon
Hoftheater, Raalte
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
Kaleidoscoop, Mortsel
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Markant Uden, Uden