Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
LAKtheater
Leiden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Vita Nova
Middelstum
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Meervaart
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Maaspoort
Venlo
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
De Poorterij
Zaltbommel
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Spui
Den Haag
woensdag 13 mei 2009
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 14 mei 2009
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Zuidplein, Rotterdam
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Leest, Waalwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
John Buijsman - BUK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ernst van der Pasch
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Almere, Almere
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 15 mei 2009
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
Wouter Deprez - Eelt
Vita Nova, Middelstum
John Buijsman - BUK
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lenette van Dongen - Nikè
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Kolk, Assen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Kampanje, Den Helder
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jandino Asporaat - Buena Vista
Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Jan van Besouw, Goirle
Nathalie Baartman - Los
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Boom Chicago
De Maaspoort, Venlo
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - AXESTOS
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 16 mei 2009
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Por Dios
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Nikè
Meervaart, Amsterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Margreet Dolman / Paul Haenen
Markant Uden, Uden
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
De Poorterij, Zaltbommel
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 mei 2009
16:00
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 18 mei 2009
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 19 mei 2009
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Cola
Theater De Leest, Waalwijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees Torn - Einde Verhaal
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Goudse Schouwburg, Gouda
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
woensdag 20 mei 2009
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
20:15
Kommil Foo
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bloemen - Overgang
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag