Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Twentse Schouwburg
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:30
Flint
Amersfoort
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. De Werf
Aalst
20:30
Speakers
Delft
20:30
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kattendans
Bergeijk
Dorpshuis Heerde
Heerde
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Weijer
Boxmeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Diligentia
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De Pas
Heesch
't Getouw
Mol
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
G.C. Tentakel
Zonhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Storm
Winterswijk
Musis
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
AFAS Circustheater
Scheveningen
Het Trefpunt
Warmond
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Singer Theater
Laren
Theater `t Spieker
Eibergen
zaterdag 30 januari 2010
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater Achterom, Hilversum
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Chassé Theater, Breda
zondag 31 januari 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Chassé Theater, Breda
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 01 februari 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 02 februari 2010
20:00
Acda en de Munnik
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Twentse Schouwburg, Enschede
Een Avondje Bergkamp
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:30
Iedereen kan, behalve Bono
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Cola
Fulcotheater, IJsselstein
Roué Verveer - Mans Genoeg
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Boheems
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Havezathe het Everloo, Rossum
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 03 februari 2010
Acda en de Munnik - ODE
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Comedy Explosion
Speakers, Delft
20:30
Daniel Arends
Metropool, Hengelo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Interview New Kids
Melkweg, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Leest, Waalwijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Dorpshuis Heerde, Heerde
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
De Weijer, Boxmeer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Boheems
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 04 februari 2010
Acda en de Munnik - ODE
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ellen Dikker: Fjord
Catharinakapel, Harderwijk
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Finalistentour Cabaretesk 10
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Hete vrede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Pas, Heesch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
't Getouw, Mol
20:15
Vincent Bijlo - Verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 05 februari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Tentakel, Zonhoven
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Droog Brood met Een Frisse Wind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eric van Sauers - Ridder
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Hete vrede
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Musis, Arnhem
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Cola
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Speelman & Speelman - Thuis
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek
Markant Uden, Uden
zaterdag 06 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Bert kruismans met België voor Beginners
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Cabarestafette
Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater `t Spieker, Eibergen