Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Jeugdhuis Zenith
Dendermonde
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Hof 88
Almelo
zaterdag 03 december 2011
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Figi Theater, Zeist
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
De Spil, Roeselare
20:00
Freek de Jonge
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Eric Koller
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Amicitia Theater, Sneek
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Diligentia, Den Haag
20:30
Da bounce comedy night
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Jeugdhuis Zenith, Dendermonde
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Arjan Ederveen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Anuar - Gedreven
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Anne van Rijn
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG
Het Veur Theater, Leidschendam
zondag 04 december 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Zaantheater, Zaandam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Diligentia, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 05 december 2011
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Parktheater, Eindhoven
20:00
Arjan Ederveen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 06 december 2011
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Schudden - Noorderzon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Reggehof, Goor
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater Bellevue, Amsterdam
Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel /
Schouwburg Almere, Almere
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Eric Koller - BULL!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eric Koller
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bert Visscher
Theater De Storm, Winterswijk
woensdag 07 december 2011
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Flint, Amersfoort
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Posttheater, Arnhem
20:00
Purper - Helden
Agnietenhof, Tiel
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Musis, Arnhem
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
LOS
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Lebbis
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Freek de Jonge
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dolf Jansen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Bert Visscher
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Anuar - Gedreven
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Anne van Rijn
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 08 december 2011
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Flint, Amersfoort
20:00
Theo Nijland
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater De Veste, Delft
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Schudden - Noorderzon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk
CK Theater, Roermond
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Hoftheater, Raalte
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lebbis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Vorstin, Hilversum
20:15
Finalisten Cameretten - Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Dolf Jansen /
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Theater Hof 88, Almelo