Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
HAL60
Roelofarendsveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
TOP
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Weijer
Boxmeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
vrijdag 04 oktober 2019
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 05 oktober 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
zondag 06 oktober 2019
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 09 oktober 2019
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
donderdag 10 oktober 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk