Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Weijer
Boxmeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. 't Vondel
Halle
Theater Aan de Slinger
Houten
De Reehorst
Ede
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
So What!
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Ruchte
Someren
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
M-Lab
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Bon theater
Medemblik
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Eendracht
Gemert
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
MIDI Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Metropool
Hengelo
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
woensdag 06 januari 2010
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve
De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Weijer, Boxmeer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - Axestos
Theater de Kom, Nieuwegein
Dedication
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 07 januari 2010
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hete vrede
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - Axestos
Theater de Kom, Nieuwegein
Fawlty Towers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Claudia de Breij - Hete Vrede
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Arie Koomen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Vondel, Halle
vrijdag 08 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater Aan de Slinger, Houten
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
De Reehorst, Ede
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Poolvogel
So What!, Gouda
Onno Innemee - De Spooktrein
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
De Poorterij, Zaltbommel
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Storm, Winterswijk
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Almere, Almere
Hete vrede
S.C.C. De Ruchte, Someren
Guido Weijers - Axestos
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers
Posttheater, Arnhem
Dedication
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniel Arends - Geen excuses
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
20:00
Arie Koomen
Theater de Schalm, Veldhoven
Acda en de Munnik - ODE
M-Lab, Amsterdam
zaterdag 09 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Deventer Schouwburg, Deventer
Wie Ali zegt, moet B zeggen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Kennemer Theater, Beverwijk
Speelman & Speelman - Thuis
Bon theater, Medemblik
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Onno Innemee - De Spooktrein
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leon van der Zanden - Cola
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Muze, Noordwijk
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hete vrede
De Eendracht, Gemert
20:00
Hakim's of Comedy
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Spant!, Bussum
Eric van Sauers - Ridder
MIDI Tilburg, Tilburg
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Arie Koomen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Acda en de Munnik - ODE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zondag 10 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 11 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Almere, Almere
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie Koomen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Acda en de Munnik
Theater de Bussel, Oosterhout
woensdag 13 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht