Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
14:00
De Peppel
Zeist
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Reggehof
Goor
Compagnietheater
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Rotterdam
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
De Muze
Noordwijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Koningshof
Maassluis
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. `t Schaliken
Herentals
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Dok6
Panningen
Compagnietheater
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zaterdag 28 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
zondag 29 november 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Chassé Theater, Breda
14:00
Kindertheater
De Peppel, Zeist
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 30 november 2009
20:15
Goed zo Dorine!
Beauforthuis, Austerlitz
Jan Jaap van der Wal
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 01 december 2009
20:00
Arie Koomen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Reggehof, Goor
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Leon van der Zanden - Cola
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Junushoff Theater, Wageningen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Goudse Schouwburg, Gouda
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Chassé Theater, Breda
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 02 december 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Arie Koomen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dedication
Theater de Schalm, Veldhoven
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Gino Sancti - V.I.P.
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Cola
De Muze, Noordwijk
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Venray, Venray
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Koningshof, Maassluis
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Lucent Danstheater, Den Haag
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 03 december 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. `t Schaliken, Herentals
21:00
Ans heb jij nog wat (talkshow)
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Arie Koomen
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Frank van Pamelen
Dok6, Panningen
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Hete vrede
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Jeffrey Spalburg - Brommer Kiek'n
MIDI Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater De Boerderij, Huizen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Boheems
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sven Ratzke - dEBUT
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 04 december 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Bas Birker / Chris van der Ende
De Azijnfabriek, Roermond
Dedication
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
en noem het maar vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Mike & Thomas - Sex, drugs & Hoog-Barok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen