Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Twentse Schouwburg
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Dok6
Panningen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kruithuis
Groningen
De Reggehof
Goor
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Compagnietheater
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
20:15
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:00
De Spil
Roeselare
De Smeltkroes
Maarheeze
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
dinsdag 15 december 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maaspoort, Venlo
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Chassé Theater, Breda
woensdag 16 december 2009
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dedication
Theater de Kom, Nieuwegein
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
Hete vrede
Theater Aan de Slinger, Houten
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers - Ridder
Het Musiater, Zevenaar
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Agnietenhof, Tiel
donderdag 17 december 2009
Dolf Jansen - Altijd Verder
Twentse Schouwburg, Enschede
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater De Kolk, Assen
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Por Dios
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kees Torn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kristel Zweers - Ruig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Boheems
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Dok6, Panningen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Deventer Schouwburg, Deventer
Hete vrede
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Molenberg, Delfzijl
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 18 december 2009
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Storm, Winterswijk
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater de Spiegel, Zwolle
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniel Arends - Geen excuses
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Boheems
Spant!, Bussum
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Junushoff Theater, Wageningen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Het Kruithuis, Groningen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Reggehof, Goor
Hete vrede
De Muze, Noordwijk
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Boom Chicago
Arsenaal Theater, Vlissingen
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 19 december 2009
Hete vrede
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Man man man – Aap
Theater Walhalla, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Tobbe, Voorburg
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dedication
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - Ridder
Podium Mozaiek, Amsterdam
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Meervaart, Amsterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Het Kruithuis, Groningen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Altijd Verder
Diligentia, Den Haag
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
De Spil, Roeselare
Daniel Arends - Geen excuses
De Smeltkroes, Maarheeze
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Bon theater, Medemblik
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen