Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Depot
Leuven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:00
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Het Depot
Leuven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Smeltkroes
Maarheeze
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
16:00
Roepaen
Ottersum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
C.C. Zundert
Zundert
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Flint
Amersfoort
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
CK Theater
Roermond
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
vrijdag 26 februari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Het Depot, Leuven
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Cultura, Ede
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dedication
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Dilft, Bornem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 27 februari 2010
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Nacht van Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dedication
S.C.C. De Ruchte, Someren
Speelman & Speelman - Thuis
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Acda en de Munnik - ODE
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Voor De Grap
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - More Human Than Human
Het Depot, Leuven
Hete vrede
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Fidei et Arti, Oudenbosch
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Smeltkroes, Maarheeze
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
zondag 28 februari 2010
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Aan de Slinger, Houten
16:00
Maarten van Roozendaal solo
Roepaen, Ottersum
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
15:00
Jan Jaap van der Wal / Jeffrey Spalburg / Rou?
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 01 maart 2010
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 02 maart 2010
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Muzeval, Emmen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Parktheater, Eindhoven
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 03 maart 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Lucent Danstheater, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 04 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
vrijdag 05 maart 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Zaantheater, Zaandam
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Acda en de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Bouwkunde, Deventer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord