Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Diligentia
Den Haag
20:00
Moira
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Schuurkerk
Maassluis
Volckaert Theater
Dongen
20:15
Diligentia
Den Haag
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Klooster
Woerden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fidei et Arti
Oudenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Muze
Noordwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Nova
Wetteren
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Reehorst
Ede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
dinsdag 17 november 2009
20:30
Theo Nijland / Mijn leven als - Theo Nijland, een
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sex & drugs & Hoog Barok
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Por Dios
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 18 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Speeldoos, Baarn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Schudden - Ruis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
20:00
iPoetry
Moira, Utrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge
De Molenberg, Delfzijl
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Arie Koomen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Anuar
Theater De Veste, Delft
donderdag 19 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Zinin, Nijverdal
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Het Kielzog, Hoogezand
Schudden - Ruis
Theater De Storm, Winterswijk
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Samba Schutte, Je Maintiendrai
C.C. Zundert, Zundert
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication (Reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Goedemondt - Dedication
De Oosterpoort, Groningen
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Speeldoos, Baarn
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Schuurkerk, Maassluis
Micha Wertheim - Voor De Grap
Volckaert Theater, Dongen
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Markant Uden, Uden
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Toegift, Den Hoorn
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Javier Guzman - Por Dios
Posthuis Theater, Heerenveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Musiater, Zevenaar
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hete vrede
Het Klooster, Woerden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Molenberg, Delfzijl
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Nieuwe Snaar
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 20 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Schudden - Ruis
Theater Idea, Soest
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schaffelaartheater, Barneveld
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Mylou Frencken - Uit bed
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
Fidei et Arti, Oudenbosch
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kristel Zweers - Ruig
C.C. De Herbakker, Eeklo
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Buena Vista
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Muze, Noordwijk
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Daniël Arends
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie Koomen
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Nova, Wetteren
zaterdag 21 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen