Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Den Bolder
Waspik
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Bidler
Wergea
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Ledegem,
Ledegem
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Hongerige Wolf
Stegeren
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Kaekelaar
Schoten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Vooruit
Boechout
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater De NWE Vorst
Tilburg
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 15 oktober 2011
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR - Het werkt wel
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Purper - Helden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Posttheater, Arnhem
20:00
Mike Bodd'd - Pil
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Anuar - Gedreven
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Richard Groenendijk
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Figi Theater, Zeist
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Den Bolder, Waspik
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Leon van der Zanden
De Cammeleur, Dongen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
De Bidler, Wergea
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival try-out
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Chassé Theater, Breda
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Ledegem,, Ledegem
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Arjan Ederveen
Agora Theater Druten, Druten
zondag 16 oktober 2011
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Omval, Diemen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Purper - Helden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Parktheater, Eindhoven
20:30
Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (try-out)
Meervaart, Amsterdam
maandag 17 oktober 2011
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
NUHR - Het werkt wel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 18 oktober 2011
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Purper - Helden
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
NUHR - Het werkt wel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
De Hongerige Wolf, Stegeren
20:00
Daniël Arends
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veerle Malschaert
C.C. De Kruisboog, Tienen
woensdag 19 oktober 2011
20:00
Roel C Verburg - De naam zegt het al
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Richard Groenendijk
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kolder in je kop met Jeroen Pater / Joke Sitsen /
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Spant!, Bussum
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Karin Bruers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Almere, Almere
15:00
Hakim - Roodkapje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Posttheater, Arnhem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Leon van der Zanden
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vruchtvlees
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Purper - Helden
Het Klooster, Nuenen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen Leenders
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
De Warande, Turnhout
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
De Kaekelaar, Schoten
20:00
Daniël Arends
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arjan Ederveen
CK Theater, Roermond
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Breughelzaal, Bree
donderdag 20 oktober 2011
20:00
NUHR - Het werkt wel
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Theater Vooruit, Boechout
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Purper - Helden
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater De NWE Vorst, Tilburg
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Oorverdovend
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Spant!, Bussum
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Max van den Burg - Kladderadatsch
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen