Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Schuurkerk
Maassluis
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Musiater
Zevenaar
Volckaert Theater
Dongen
De Toegift
Den Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Nova
Wetteren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Bon theater
Medemblik
De Reehorst
Ede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
't Getouw
Mol
De Kleine Komedie
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Horst
Venhorst
Den Dullaert
Hulst
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Theater Het Plein
Ridderkerk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
LAKtheater
Leiden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kursaal Oostende
Oostende
Schaffelaartheater
Barneveld
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
woensdag 18 november 2009
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 19 november 2009
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Het Kielzog, Hoogezand
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Schuurkerk, Maassluis
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Speeldoos, Baarn
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Molenberg, Delfzijl
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Zinin, Nijverdal
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Voor De Grap
Volckaert Theater, Dongen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Toegift, Den Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronald Goedemondt - Dedication
De Oosterpoort, Groningen
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - Ruis
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Markant Uden, Uden
Hete vrede
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Diligentia, Den Haag
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication (Reprise)
De Oosterpoort, Groningen
De Nieuwe Snaar
Theater De Veste, Delft
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Samba Schutte, Je Maintiendrai
C.C. Zundert, Zundert
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 20 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Muze, Noordwijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Kristel Zweers - Ruig
C.C. De Herbakker, Eeklo
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Nova, Wetteren
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Leon van der Zanden - Cola
Fidei et Arti, Oudenbosch
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Voor De Grap
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - Ruis
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie Koomen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Mylou Frencken - Uit bed
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 21 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Bon theater, Medemblik
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Koningshof, Maassluis
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Aan de Slinger, Houten
Kristel Zweers - Ruig
't Getouw, Mol
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - Ridder
BREStheater, Brielle
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leon van der Zanden - Cola
De Horst, Venhorst
Roué Verveer - Mans Genoeg
Den Dullaert, Hulst
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - Ruis
van Beresteyn, Veendam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Het Plein, Ridderkerk
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Kampanje, Den Helder
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
LAKtheater, Leiden
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:30
Theo Nijland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 22 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Schattelijn, Geertruidenberg
Theo Maassen - Zonder Pardon
Kursaal Oostende, Oostende
Freek de Jonge
Schaffelaartheater, Barneveld
14:00
Seth Gaaikema
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
maandag 23 november 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
dinsdag 24 november 2009
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Zaantheater, Zaandam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen