Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Martiniplaza
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Het Klooster
Woerden
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Kattendans
Bergeijk
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:00
Perron-3
Rosmalen
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ons Mierloos Theater
Mierlo
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Markant Uden
Uden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Posa
Lelystad
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 20 december 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 21 december 2018
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
20:00
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 22 december 2018
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
zondag 23 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 27 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam