Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Omval
Diemen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Posa
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
donderdag 20 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
William Boeva - Reset
Parktheater, Eindhoven
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
vrijdag 21 december 2018
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 22 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
zondag 23 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 27 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk