Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arsenaal Theater
Vlissingen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Warande
Turnhout
20:00
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Cammeleur
Dongen
CK Theater
Roermond
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kruithuis
Groningen
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kruithuis
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
donderdag 14 januari 2010
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
20:15
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Cola
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Eric van Sauers - Ridder
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Speelman & Speelman - Thuis
De Meerpaal, Dronten
20:00
Arie Koomen
De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Arsenaal Theater, Vlissingen
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
vrijdag 15 januari 2010
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Schudden - RUIS
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Kolk, Assen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Acda en de Munnik
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Markant Uden, Uden
20:15
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:45
Paulien Cornelisse
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Goudse Schouwburg, Gouda
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
De Warande, Turnhout
20:00
Cabarestafette
De Reggehof, Goor
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Cammeleur, Dongen
Dedication
CK Theater, Roermond
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 16 januari 2010
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Nymfomannen - Niet Schieten!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Javier Guzman - Por Dios
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Orpheus, Apeldoorn
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Arie Koomen
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Het Kruithuis, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
De Poorterij, Zaltbommel
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Boheems
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Daniel Arends - Geen excuses
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. De Kei, Reusel
zondag 17 januari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Het Kruithuis, Groningen
maandag 18 januari 2010
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 19 januari 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Boheems
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Acda en de Munnik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Por Dios
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
woensdag 20 januari 2010
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries
Theater De Veste, Delft
Acda en de Munnik - ODE
Theater de Spiegel, Zwolle
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Speeldoos, Baarn
Eric van Sauers - Ridder
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Najib Amhali - The Best Of
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Dorine Wiersma
Metropool, Hengelo
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Markant Uden, Uden
20:15
Sara Kroos
Leidse Schouwburg, Leiden