Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Twentse Schouwburg
Enschede
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
20:30
Metropool
Hengelo
Carna
Einighausen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Almere Strand
Almere
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Orpheus
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Plein
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Odeon
Veldhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Front
Vroomshoop
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Spant!
Bussum
Prinsenhof
Best
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
De Reehorst
Ede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Eendracht
Gemert
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Musis
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Aloys
Eindhoven
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Prinsenhof
Best
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater De Storm
Winterswijk
De Reehorst
Ede
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 06 mei 2009
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 07 mei 2009
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
vrijdag 08 mei 2009
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Silvester Zwaneveld
Theater de Mythe, Goes
20:15
Schudden - Ruis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Schouwburg Venray, Venray
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
John Buijsman - BUK
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 09 mei 2009
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Silvester Zwaneveld
Musis, Arnhem
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Wilminktheater, Enschede
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Footloose
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
zondag 10 mei 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg