Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dorpstheater Wormer
Wormer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Munttheater
Weert
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
19:30
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
Carna
Einighausen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Metropool
Hengelo
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
dinsdag 28 april 2009
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
woensdag 29 april 2009
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 30 april 2009
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 01 mei 2009
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 02 mei 2009
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 mei 2009
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 06 mei 2009
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen